Kolportaż

Skuteczny kolportaż na terenie Ostrowa Wielkopolskiego

Wróć do listy produktów

Kolportaż

Skuteczny kolportaż na terenie Ostrowa Wielkopolskiego

Wróć do listy produktów

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Kolportaż

Oferujemy zupełnie nową jakość w kolportażu materiałów reklamowych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Nasze doświadczenie oraz niezmienny skład grupy kolportażowej sprawiają, że osiągane przez nas wyniki są na najwyższym, możliwym do osiągnięcia poziomie. Cechami wyróżniającymi naszą pracę na tle konkurencji są sumienność oraz dbałość o odpowiednią ekspozycję kolportowanych materiałów reklamowych.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na etykę marketingu, a konkretniej oznacza to że respektujemy wszelkie zakazy umieszczania reklam i nie pozostawiamy ich w miejscach do tego nie przeznaczonych. Największą naszą zaletą jest jednak system GPS-TRACK, dzięki któremu zleceniodawca uzyskuje dostęp do przedstawianych w czytelnej formie raportów z bieżących postępów pracy grupy kolportażowej. To unikatowe rozwiązanie sprawia, że klient nie musi już dłużej zastanawiać się gdzie trafiła jego reklama, od teraz może to sprawdzić na ekranie swojego komputera!