Papier firmowy

Nadaj charakteru twojej korespondencji

Wróć do listy produktów

Papier firmowy

Nadaj charakteru twojej korespondencji

Wróć do listy produktów

Jednostronny

90 g.

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Papier firmowy

Tak niewiele trzeba by nadać wyjątkowego charakteru twojej korespondencji. Papier firmowy jest doskonałym uzupełnieniem zewnętrznego wizerunku firmy. To w jaki sposób jest ona postrzegana przez klientów w dużej mierze zależy od formy i sposobu komunikacji z nimi. Ta wydawałoby się zwykła kartka papieru jest niezbędnym narzędziem do budowania poczucia bezpieczeństwa u klientów oraz wizerunku nowoczesnej, profesjonalnie prowadzonej i zarządzanej firmy.

System zamówień on-line w agencji reklamowej IDEOGRAF daje możliwość wyboru najpopularniejszych parametrów takich jak rozmiar, nakład, ilość stron zadruku itp. Jeśli twój projekt przewiduje inne charakterystyczne cechy opisz je w uwagach do zlecenia wyceny.