Plakaty

Bądź bardziej widoczny – reklama w wielkim formacie

Wróć do listy produktów

Plakaty

Bądź bardziej widoczny – reklama w wielkim formacie

Wróć do listy produktów

Jednostronny

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Plakaty

Plakaty, afisze, druk wielkoformatowy o charakterze informacyjnym lub reklamowym – można wymieniać tak bez końca jednak prawdą jest, że niesłabnącą popularność zawdzięczają swojej uniwersalności. Dzięki dużemu rozmiarowi trudno je przeoczyć, trudno też oprzeć się ich urokowi. Słupy z ogłoszeniami i witryny sklepów to miejsca, w których najczęściej skupiają naszą uwagę zapowiedziami koncertów, spektakli czy też wyjątkową ofertą reklamujących się firm.

System zamówień on-line w agencji reklamowej IDEOGRAF daje możliwość wyboru najpopularniejszych parametrów takich jak rozmiar, nakład, ilość stron zadruku itp. Jeśli twój projekt przewiduje inne charakterystyczne cechy opisz je w uwagach do zlecenia wyceny.