Pocztówki

Efektownie i treściwie – kwintesencja pocztówek

Wróć do listy produktów

Pocztówki

Efektownie i treściwie – kwintesencja pocztówek

Wróć do listy produktów

350 g. kreda mat

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Pocztówki

Mówi się, że MMS to taka współczesna wersja pocztówki i wszystko by się zgadzało bo są efektowne i treściwie zupełnie jak ich "stare-dobre" kuzynki. Mało tego, docierają do adresata szybciej niż tradycyjna poczta, no ale... Tak naprawdę nic nie zastąpi zwykłej karty pocztowej, którą można wziąć do ręki, która przyozdobiona jest kolorowym znaczkiem i przede wszystkim została odręcznie zapisana przez nadawcę. Pocztówki po prostu mają w sobie "to coś".

System zamówień on-line w agencji reklamowej IDEOGRAF daje możliwość wyboru najpopularniejszych parametrów takich jak rozmiar, nakład, ilość stron zadruku itp. Jeśli twój projekt przewiduje inne charakterystyczne cechy opisz je w uwagach do zlecenia wyceny.