Słodycze reklamowe

Smakowity marketing – przez żołądek wprost do serca klientów

Wróć do listy produktów

Słodycze reklamowe

Smakowity marketing – przez żołądek wprost do serca klientów

Wróć do listy produktów

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Słodycze reklamowe

Mądrości ludowe mają to do siebie, że niosą w sobie sporo zweryfikowanej przez pokolenia prawdy. Któż z nas nie zna powiedzenia "przez żołądek do serca"? Teraz twoja firma zyskuje możliwość dotarcia poprzez kubki smakowe do serc klientów, tych starszych i najmłodszych. Słodycze na tle innych form reklamy wyróżniają się tym, że oddziałują na jeden z najważniejszych ludzkich zmysłów - smak. Pozwól twoim klientom nie tylko zobaczyć wyjątkowość twojej firmy, poznać profesjonalizm świadoczonych przez nią usług ale także poczuć niesamowity smak współpracy z tobą!

System zamówień on-line w agencji reklamowej IDEOGRAF daje możliwość wyboru rodzaju zamawianego produktu. Szczegóły i specyfikacja poszczególnych projektów dostępne są po wysłaniu zapytania.