Ulotki

Skuteczny sposób pozyskiwania nowych klientów

Wróć do listy produktów

Ulotki

Skuteczny sposób pozyskiwania nowych klientów

Wróć do listy produktów

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Ulotki

Ulotki są zdecydowanie jedną z najpopularniejszych i najefektywniejszych form reklamy. Bez krzty przesady można stwierdzić, że są niemalże wszędzie. Pewnie nawet w tej chwili w zasięgu twojego wzroku znajduje się jakiś egzemplarz... Małe (A6), duże (A3), kolorowe, czarno-białe. Potencjał reklamowy ulotek jest nieograniczony a umiejętnie i profesjonalnie przygotowany projekt graficzny tylko dodaje im dodatkowego uroku. Dobrze przygotowana ulotka pozwala nie tylko na pozyskanie wielu nowych klientów, to także doskonały sposób na utrwalenie pozytywnego wizerunku firmy u obecnych.

System zamówień on-line w agencji reklamowej IDEOGRAF daje możliwość wyboru najpopularniejszych parametrów takich jak rozmiar, nakład, ilość stron zadruku itp. Jeśli twój projekt przewiduje inne charakterystyczne cechy opisz je w uwagach do zlecenia wyceny.