Wizytówki

Idealne do utrzymania kontaktu z klientami

Wróć do listy produktów

Wizytówki

Idealne do utrzymania kontaktu z klientami

Wróć do listy produktów

350 g. kreda mat

Dane klienta


Do przesłania formularza niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól z sekcji dane klienta. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celu przygotowania wyceny produktu. Adres e-mail i nr tel. zostaną wykorzystane do dostarczenia wyceny i powiadomienia o tym fakcie w formie wiadomości sms.Wizytówki

Swoją popularność zawdzięczają zapewne niewielkim rozmiarom oraz temu, że w skondensowanej formie zawierają wszystkie te informacje, których twoi klienci szukają najczęściej. Różne rozmiary, różne kształty i niezmiennie zadziwiający fakt, że na tak wiele sposobów można zagospodarować tak małą przestrzeń. Dobrze zaprojektowana wizytówka skutecznie buduje wizerunek firmy a jej nietuzinkowy wygląd sprawia że prowadzona przez ciebie działalność na długo pozostaje w świadomości klientów.

System zamówień on-line w agencji reklamowej IDEOGRAF daje możliwość wyboru najpopularniejszych parametrów takich jak rozmiar, nakład, ilość stron zadruku itp. Jeśli twój projekt przewiduje inne charakterystyczne cechy opisz je w uwagach do zlecenia wyceny.